Стартував новий етап опитування роботодавців

Дата: 18.02.2021 09:12

З 1 лютого 2021 року на веб-сайті державної служби зайнятості стартував новий етап опитування роботодавців про потребу в кадрах на 2021 рік у професійному розрізі.

Кого впродовж року шукатимуть власники підприємств та установ - фармацевтів, інженерів, логістів, лікарів чи айтівців?

Для точного прогнозу ваших потреб пропонуємо заповнити анкету в електронному кабінеті роботодавця на сайті //www.dcz.gov.ua/

Анкета для заповнення розміщена в персональному кабінеті роботодавця. Звертаємо увагу, що сервіс доступний для тих роботодавців, кабінети яких авторизовані на сайті. Заповнюючи анкету, ви допомагаєте зробити наші послуги якіснішими!