16 родин отримали консультації з правових питань та благодійну допомогу

26 квітня у громаді перебували представники ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини».

Представниками організації у співпраці з Данською радою у справах біженців (DRC) завдяки фінансуванню від Гуманітарного фонду для України надається благодійна допомога (продуктові набори) для сімей з дітьми.

Таку допомогу отримали 16 родин з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах та взяті на облік у Службі у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Куликівської селищної ради.

Наталія Кулікова, керівник проєктів у Чернігівському громадському комітеті захисту прав людини, надала консультації з правових та юридичних питань батькам дітей. Обговорено перспективи подальшої співпраці громадського комітету захисту прав людини  із Службою у справах дітей та сім’ї