Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини Куликівської селищної ради відбулося 18 квітня.

Комісія розглянула 6 питань порядку денного, зокрема:

про надання дозволу на реєстрацію місця проживання малолітніх дітей без згоди батька;

про стан виконання батьківських обов’язків (одна сім’я);

про надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав;

про надання дозволу на вчинення правочинів КЗ «Березнянський  НРЦ» Чернігівської обласної ради в особі директора закладу, на подачу заяви та її підписання від імені дітей-сиріт про прийняття спадщини після померлої матері, оформлення спадкової справи, проведення державної реєстрації речового права на нерухоме майно, оплату нотаріальних та інших послуг, пов’язаних з оформленням спадкових прав  дітей;

про зняття з обліку дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах (з однієї сім’ї).

На засідання комісії обговорили  та затвердили індивідуальні плани соціального захисту дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

З кожного розглянутого питання рішення. Службі у справах дітей та сім’ї доручено подати відповідні проекти  рішень на затвердження виконавчому комітету  селищної ради.