14 березня Куликівську ОТГ відвідали керівники Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Дата: 15.03.2018 15:02

У складі делегації, яка відвідала Куликівщину, був начальник Головного територіального управління Олег Трейтяк, його заступники Сергій П’ятниця та В’ячеслав Хардіков і головний спеціаліст відділу з питань нотаріату Наталія Труба.

Серед проведених заходів – робоча зустріч з очільником громади – селищним головою Наталією Халімон. У ході зустрічі обговорювалися питання співпраці ОТГ та Головного територіального управління юстиції, надавались консультації з приводу створення в громаді сучасного Центру надання адміністративних послуг.

Посадовці взяли участь у загальних зборах жителів селища Куликівка та села Пенязівка, які проходили цього ж дня. Гості виступили перед зібранням з презентацією загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», розповіли про новації законодавства, що регулює примусове стягнення заборгованості зі сплати аліментів та ознайомили з запровадженими реформами і сервісами Міністерства юстиції.

Опісля відбувся особистий прийом громадян.