Ухвалили рішення про списання аварійної споруди фізкультурно-оздоровчого комплексу на селищному стадіоні

Таке рішення було прийняте одноголосно на дванадцятій сесії селищної ради, яка відбулася 20 липня.

Як поінформувала на спільному засіданні постійних комісій Куликівський селищний голова Наталія Халімон, до селищної ради надійшло колективне звернення від жителів Куликівки, громадських активістів і спортсменів. Громадськість селища висловила глибоке занепокоєння тим, що у напівзруйнованому приміщенні фізкультурно-оздоровчого комплексу, яке розташоване на стадіоні Куликівки,  постійно проводять дозвілля діти, учні ліцею та молодь селища. Будівля вже багато років є аварійною, продовжує руйнуватися і становить реальну небезпеку для життя і здоровя тих, хто там буває. Після нещодавніх трагічних подій у Ніжині, коли на недобудованому довгобуді під бетонним перекриттям, що обвалилося, загинули діти, громадські активісти Куликівки забили на сполох і звернулися до селищної ради з проханням   вжити заходів щодо демонтажу аварійної будівлі.

Селищна рада відреагувала на звернення громадськості. Депутати ухвалили рішення про надання дозволу на списання  будівлі фізкультурно-оздоровчого комплексу. Таким чином перший крок до вирішення проблеми зроблено. Далі до роботи візьметься Управління освіти, культури, туризму, сім»ї, молоді і спорту селищної ради, в оперативному управлінні якого знаходяться всі об»єкти спортивної інфраструктури громади.  Щоб остаточно вирішити проблему, тобто демонтувати будівлю, знадобиться певний час для виконання ряду процедурних питань, відповідно до чинного законодавства. Але селищна рада налаштована якомога швидше вирішити це питання, аби запобігти біді.