Головну новорічну ялинку Куликівщини відкрито!

Дата: 19.12.2017 09:41

Ця подія відбулася 19 грудня, в День Святого Миколая.  Уже традиційно цей день вважається початком новорічних свят в Україні. Найбільше в очікуванні цього свята перебували найменші жителі громади. Погода сприяла новорічному диву – пухнастий щедрий сніг прикрасив околиці і сприяв святковому настрою. Жителів та гостей селища вітали святковими новорічними піснями та колядками народний аматорський хор «Льонок», народний аматорський ансамбль «Веселинка» районного будинку культури та вокальний ансамбль «Глорія» дитячої музичної школи.

Куликівський селищний голова Наталія Халімон привітала присутніх з Днем Святого Миколая та початком новорічних свят і побажала всім гарних емоцій, незабутніх вражень і новорячних див.

Як і годиться, новорічна ялинка на площі засяяла на гучні прохання присутньої на святі дітвори. Атмосфера нагадувала казку. І саме в цю мить з’явився чарівник – Святий Миколай, котрий щедро пригощав присутніх солодощами, чим додав ще більше настрою і позитиву.