Куликівську ОТГ відвідали представники Євросоюзу в Україні

Дата: 26.02.2018 12:47

16 лютого відбулася  робоча  зустріч керівництва Куликівської ОТГ з представниками Європейського Союзу в Україні. У складі делегації представництва ЄС в Україні на Куликівщині побували Перший секретар Представництва, експерт з питань формування політики Децентралізація, секторальні реформи Бенедікт Геррманн, керівник групи експертів доктор Боріс Пєтков та експерт з бюджетного планування Стівен Лідс. Гості зустрілися з головою ОТГ Наталією Халімон, начальником фінансового управління селищної ради Ларисою Авжи та головою постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності селищної ради Анатолієм Дідуром. У ході зустрічі обговорювалися проблемні питання децентралізації, особливості формування бюджету Куликівської ОТГ, можливі ризики та перспективи розвитку громади. Гості ознайомили керівництво ОТГ з Програмою «ЄС для підсилення державних фінансових систем місцевих урядів», іншою діяльністю європейських фінансових донорів в Україні.

Ця зустріч стала можливою завдяки ініціативі та активності наймолодшого депутата, голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Куликівської селищної ради Анатолію Дідуру. Хочеться сподіватися, що ця зустріч започаткує плідну співпрацю з Представництвом ЄС в Україні, яка принесе додаткові інвестиції для розвитку ОТГ.