Загальні збори громадян – 2018: с. Виблі

Дата: 18.01.2018 14:49

18 січня в об’єднаній громаді розпочалися загальні збори громадян. Першим стартувало с. Виблі.

Жителі села зібралися для обговорення місцевих проблем в загальноосвітній школі. Традиційно про свою роботу за минулий рік звітував в.о. старости Анатолій Ревко. Серед досягнень 2017 року Анатолій Петрович визначив роботи з благоустрою села (частковий ремонт доріг, впорядкування пам’ятних знаків, заміна огорож, часткова випилка аварійних дерев, придбання двох автобусних зупинок), збереження статусу спортивного села (утримання футбольної команди, участь у районних та міжрайонних спортивних заходах, чемпіонатах), активне культурне життя сільських аматорів та ін.

Серед проблем, які озвучили учасники зборів, були наступні: необхідність ремонту доріг, освітлення вулиць, потреба розширення громадського пасовища.

Про якість надання медичних послуг та перспективи розвитку сільської медицини в умовах реформування медичної галузі говорив головний лікар Виблівської лікарні Орест Чулій.

Активну участь в обговоренні звіту голови взяли присутні на зборах директор ТОВ «Вимал агро» Олександр Лазар та директор Виблівської ЗОШ І-ІІ ступенів, депутат Куликівської селищної ради Анатолій Корявець.

Про перспективи розвитку Куликівської ОТГ та с. Виблі в об’єднаній громаді говорила селищний голова Наталія Халімон.