A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Куликівська громада
Чернігівська область, Куликівський район

Мистецькі здобутки Куликівщини

Дата: 02.05.2018 08:48
Кількість переглядів: 167

Березень-квітень 2018 року ознаменувався для Куликівської громади цілою низкою  мистецьких нагород різного гатунку. 

Художні колективи і солісти дитячої музичної школи та клубних установ громади  представляли Куликівщину та Україну на різноманітних обласних, Всеукраїнських та міжнародних творчих конкурсах і фестивалях.

Досягнення колективів та окремих виконавців Куликівської дитячої музичної школи:

Обласний конкурс виконавців на музичних інструментах, вокалу і теоретичній олімпіаді серед учнів мистецьких шкіл області (м. Чернігів):

  1. Пильник Олександр – І місце (викладач Пустовіт В.Г.)
  2. Смаль Олег – ІІ місце (викладач Пустовіт В.Г.)
  3. Халімон Антон – ІІ місце (викладач Пустовіт О.П.)
  4. Нехай Богдан – ІІ місце (викладач Срібний В.М.)
  5. Зубок Денис – ІІІ місце (викладач Снопок В.Є.)
  6. Бугай Владислав – ІІІ місце (викладач Снопок В.Є.)
  7. Спутай Вікторія – ІІІ місце (викладач Капленок Ю.В.)
  8. Хорошок Ангеліна – ІІІ місце (викладач Капленок Ю.В.)
  9. Заїка Лідія – ІІІ місце (викладач Капленок Ю.В.)
  10. Рак Катерина – ІІІ місце (викладач Мацвійко І.В.)

ХХІІІ обласний фестиваль-конкурс хореографії «Надія-2018» серед хореографічних колективів мистецьких шкіл області (24.03.2018 м. Ніжин):

  1. Хореографічний колектив «Колосок» - ІІ місце (керівник Кирилюк В.М.)  

 

 Обласний огляд- конкурс хорових колективів і вокальних ансамблів ім..Любомира Боднарука «Свято хору» та       оркестрів народних інструментів мистецьких шкіл області:

  1. Оркестр народних інструментів «Канцона» - І місце (керівник Пустовіт В.Г.)
  2. Хор «Gloria» - ІІ місце (керівник Капленок Ю.В.)

 

VІ міжнародний фестиваль-конкурс «DAS – Fest» м.Чернігів:

      Хор «Gloria» - ІІ місце (керівник Капленок Ю.В.)

ІV міжнародний фестиваль-конкурс «Академія зірок» М.Чернігів:

 

  1. Хор «Gloria» - І місце (керівник Капленок Ю.В.)
  2. Спутай Вікторія – І місце (викладач Капленок Ю.В.)
  3. Хорошок Ангеліна – ІІ місце (викладач Капленок Ю.В.)

І міжнародний дитячий фольклорний фестиваль-конкурс «ФОЧА-2018» м.Ізмір (Туреччина):

Хореографічний колектив «Колосок» - І місце (керівник Кирилюк В.М.)

 

Досягнення художніх колективів клубних установ:

VI міжнародний фестиваль-конкурс "Das-fest" (м.Чернігів):

-  Хореографічний колектив "Зоряна" Дроздівського сільського будинку культури -   дипломанти конкурсу.

Фестиваль "KAVKAZ" (Республіка Молодова, 21-22. 04.2018) :

-  Хореографічний колектив "Зоряна" Дроздівського сільського будинку культури -   ІІІ місце.

-  Хореографічний колектив "Зоряна" Дроздівського сільського будинку культури -  місце.

 

ІV міжнародний фестиваль-конкурс «Академія зірок» м.Чернігів:

Вокальний колектив "Вербена" Куликівського районного будинку культури - І місце.

 

ІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв "Таланти Карпат":


Хореографічний колектив "Надія" (керівник  студії  "Надія" Снопок Л.Л.) -  лауреат ІІ премії в номінації народний танець.

Солістка студії Медвідь Валерія -  дипломант І преміїї в номінації естрадний вокал.


« повернутися

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь