В Куликівській громаді відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

  • 1236

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

9 травня Куликівська громада вшанувала полеглих і живих солдатів Вітчизни. Біля Обеліску Слави в центрі Куликівки відбувся мітинг-реквієм до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. На алеї слави зібралися керівники і працівники районних установ, організацій та підприємств, воїни АТО, представники громадських організацій, учні і вчителі Куликівської школи, жителі селища. Вже другий рік поспіль урочистості в селищі відбуваються без участі ветеранів. За станом здоров"я  жоден  з чотирьох ветеранів, що проживають в Куликівці, не зміг бути присутнім на святкових заходах. Але всі теплі слова вдячності і побажання здоров'я були адресовані цього дня їм та усім солдатам Перемоги.

З вітальним словом до учасників заходу звернулися голова райдержадміністрації Олексій Ракоїд, Куликівський селищний голова Наталія Халімон та заступник голови районної ради Юрій Крепосний. Керівники  від імені громади Куликівщини висловили вдячність за мужність і ратний подвиг ветеранам Другої світової війни, учасникам партизанського руху, трудівникам тилу, та тим,  хто у повоєнні роки відбудовував зруйновані міста і села. Подякували  також славним нащадкам ветеранів - воїнам АТО, які і сьогодні боронять від агресора рідну землю.

Наталія Халімон нагадала присутнім про внесок Куликівщини у спільну велику перемогу та  великі людські втрати, якими заплатила куликівська земля за звільнення від нацизму.

Слова вдячності  за мужність та ратний подвиг ветеранам Другої світової від нинішнього покоління українських воїнів  виголосив на мітингу військовий комісар Куликівського райвійськкомату Тарас Бондаренко. 

Вітання від народного депутата України Валерія Давиденка на адресу ветеранів війни та жителів району зачитала на заході помічник-консультант депутата Любов Наумець.

Присутні вшанували пам’ять полеглих на війні хвилиною мовчання, поклали квіти і вінки до обеліску Слави та могил визволителів Куликівщини.

Далеку  і страшну війну очима нинішніх дітей  показали  старшокласники Куликівської загальноосвітньої школи, відтворивши під звуки популярного довоєнного фокстроту   болючі спогади ще юних тоді захисників  рідної землі. Додали особливої атмосфери заходу   віршовані   та музичні номери у виконанні учнів школи,  вокального ансамблю "Вербена" та  солісток  Куликівського районного будинку культури.

Завершився  мітинг під  супровід  Державного Гімну України, який спільно виконали усі учасники заходу.

Після урочистостей біля обеліску Слави,  учасники заходу колоною рушили до селищного кладовища, де поклали квіти до Братської могили та могил  ветеранів Другої світової війни. Вшанували і героя сьогодення - загиблого в зоні АТО  підполковника ЗСУ Ігоря Сніжка, який похований на селищному кладовищі. 

Керівники  також поклали квіти  до пам"ятного знаку на Алеї Миру, тим самим продемонструвавши  прагнення українців жити у мирній і незалежній державі.

Цього ж дня урочисті заходи, присвячені Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, відбулися в усіх селах Куликівської ОТГ.

Напередодні свята, 7 -8 травня,  Куликівська селищна рада привітала усіх ветеранів громади з Днем Перемоги. Відвідали оселю кожного ветерана,  вручили вітальні листівки та продуктові пакети.