Випускний бал у Куликівському дитячому ясла-садку "Ромашка"

  • 1065

23  травня начальник управління освіти, культури, туризму, сім"ї, молоді та спорту селищної ради Світлана Масльонка взяла участь у випускному святі в Куликівському дитячому ясла-садку "Ромашка".  Цього року Куликівський дошкільний заклад випускає 52 маленьких жителів селища, які незабаром стануть першокласниками.

Звертаючись до присутніх у залі Світлана Масльонка привітала усіх з таким хвилюючим і незабутнім святом, побажала вихованцям, працівникам дитячого садка та батькам здоров’я,  добробуту і здiйснення всіх бажань та зазначила, що, дивлячись на таких прекрасних, розумних і талановитих дітей та молодих і активних батьків, можна бути стовідсотково впевенним у щасливому майбутному Куликівської громади. Окремі слова вдячності були адресовані молодому і  креативному педагогічному колективу  закладу під керівництвом Ірини Гарбуз, який йде в ногу з часом і забезпечує високий рівень дошкільного виховання маленьких куликівців. Світлана Масльонка  вручила  відзнаки Управління помічникам вихователів  та працівникам господарської групи закладу. Ну і, як годиться за   традицією, посадовець завітала на свято не з порожніми руками, а з подарунками  від селищної ради для маленьких випускників. Кожен з них отримав набір "Пенал" з канцелярським приладдям, який точно стане в нагоді майбутнім першокласникам. 

З радісним і хвилюючим святом малих випускників,батьків та колектив закладу вітала помічник народного депутата України Валерія Давиденка Любов Наумець. Вона повідомила загалу, що незабаром  за сприяння Валерія Давиденка в громаду надійдуть кошти державної  субвенції в сумі 450 тис. грн. на капітальний ремонт незадіяного приміщення садочка, де буде відкрита ще одна дитяча група. Попит на відвідування садочка в селищі досить  великий. 

Прозвучали на святі   привітання і  від  депутата селищної ради Валентини Мельник, яка побажала майбутнім школярам успіхів у навчанні.

Мама маленької випускниці Поліни Романенко Вікторія Ленідівна  від імені батьків подякувала колективу дитячого садка за тепло і турботу, з якими вони виховували і навчали їхніх дітей. Малі вихованці також подякували усім працівникам садочка віршованими рядками і піснями.

Завідуюча дитячим садком Ірина Гарбуз привітала випускників, батьків і гостей зі святом та  вручила вихованцям символічні посвідчення випускника садочка і подарунки від меценатів свята: народного депутата України Валерія Давиденка, депутатів обласної ради Віктора Труша та Ярослава Сторубльова.

Юні випускники підготували для гостей свята і своїх рідних цікаву концертну програму, під час якої вражали своїми читацькими, хореографічними та акторськими здібностями. Здивували неабияким театральним талантом і батьки, які в жартівливій сценці перетворилися на власних дітей. Не обійшлося і без випускного вальсу, який у виконанні чарівних маленьких леді у вечірніх сукнях та серйозних  малих джентельменів у костюмах, був особливо зворушливим. 

За давньою українською традицією батьки благословили своїх дітей на нову сходинку життя вишивиним рушником.