В Дрімайлівському дитсадку "Колосок" відзначили перший ювілей

Дата: 04.06.2018 12:29

1 червня Дрімайлівський дитсадок "Колосок" гостинно запросив до свого невеликого але затишного приміщення багато гостей.

В Міжнародний день захисту дітей тут святкували випускний бал та 5-річчя створення закладу.

Від Куликівської селищної ради привітати маленьких дрімайлівців, батьків та колектив установи на свято завітали заступник селищного голови Володимир Повозник  та начальник управління освіти, культури, туризму, сім"ї, молоді і спорту селищної ради Світлана Масльонка.  Володимир Повозник у своєму вітальному слові пригадав  процес створення садочка,  до якого свого часу був причетний.  Цей невеликий заклад був побудований завдяки ентузіастам і тим, хто в них повірив,  батькам, жителям села, районній владі, спонсорам. Це було воістину народне будівництво - толока.

Посадовці побажали закладу ще довгих років роботи: виховати  і навчити ще не одне покоління найменших жителів Дрімайлівки, побажали  розвитку і підтримки жителів села. Від селищної ради закладу подарували набори розвиваючих ігор для  малих вихованців. А випускникам садочка - майбутнім першокласникам Світлана  Масльонка подарувала  набори "Пенали" з канцелярським приладдям.

Вітала дитсадок зі святом цього дня і помічник депутата обласної ради Віктора Труша Наталія Коновалова, яка передала закладу  від депутата щирі  і теплі слова поздоровлення  та іграшки для вихованців садочка.

Не оминули увагою ювілей садочка і місцеві керівники - виконувач обов"язків старости села Дрімайлівка Петро Шило та директор ТОВ "Сіверське" Володимир Ващенко. Вони побажали закладу процвітання і розвитку, збільшення чисельності вихованців закладу і також дарували подарунки з нагоди свята.

У свою чергу  випускники садочка порадували колектив, батьків та гостей свята чудовою концертною програмою. Роки, проведені у садочку не минули марно. Маленькі дрімайлівці продемонстрували на святі свої декламаторські, вокальні і хореографічні таланти.

Завідувач закладу Яна  Сорока подякувала своєму  колективу, ветеранам праці,  батькам за спільну роботу по розвитку дитсадка,  а гостям  - за увагу і підтримку.