Новини культури: концертна програма "Винник-фест"

Дата: 18.06.2018 15:36

Неймовірне, захоплююче видовище зібрало 16 червня о 19.00  майже повний зал Куликівського районного будинку культури.

Концертна програма "Винник-фест" за творчістю Олега Винника тримала увагу глядацької аудиторії з першої до останньої хвилини. Пісні Олега Винника у виконанні солістів і колективів районного і сільських будинків культури, креативні гумористичні номери і звичайно родзинка концерту - відеозвернення самого Олега Винника до куликівських глядачів створили суботнього вечора в районному будинку культури неповторну атмосферу свята пісні, а для прихильників творчості Олега Винника стали справжнім подарунком.

Подібні збірні концертні програми за участі самодіяльних артистів  будинків культури сіл громади вже довели свою перевагу, моблізували кращі напрацювання клубних закладів і значно підвищили організаційний і виконавський рівень аматорів сцени.