Нову автобусну зупинку власного виробництва встановили у Салтиковій Дівиці

Дата: 04.07.2018 21:36

4 липня  працівники комунального підприємства селищної ради встановили в селі Салтикова Дівиця  нову автобусну зупинку власного виробництва.

Це вже десята  за рахунком зупинка, яку виготовили у комунальному підприємстві  селищної ради для потреб громади. Раніше такі ж зупинки вже встановили у Ковчині, Вересочі, Пенязівці, Глуздах.

Подібне міні-виробництво вже дає громаді можливість економити бюджетні кошти. Собівартість однієї зупинки, виготовленої  у комунальному підприємстві, складає 6 тис. грн., тоді як  придбати готову коштує близько 20 тис.грн.

Це дасть можливість не лише забезпечити стовідсотково потреби  в автозупинках у всіх населених пунктах Куликівської ОТГ, а й у перспективі - заробляти додаткові кошти  на розвиток громади.