Індійський волонтер Нітін Шарма  в літній мовній школі  допомагав дітям  оволодіти навичками вільного спілкування англійською мовою

Дата: 02.07.2018 15:34

Куликівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, як центральна школа громади,  тримає високу планку  креативного сучасного навчального закладу. Тут  продовжують писати проекти та активно брати  участь у грантових програмах.

На початку цього року Куликівська школа подала заявку на участь у проекті «Go camp».  Це найбільша волонтерська програма у Східній Європі. «Go camp» - це новий формат пришкільних мовних таборів із вивчення іноземної мови із залученням іноземного волонтера – носія мови.  Мета проекту  - практична та методична підтримка пришкільних літніх  мовних таборів з англійської мови.

Серед чисельних заявок Куликівська ЗОШ І-ІІІ ст.. пройшла конкурсний відбір та отримала волонтера у літню мовну школу. Ним став двадцятитрирічний Нітін Шарма з Індії, який також  подав заявку на участь у проекті і пройшов відбір, як волонтер.

Літня мовна школа працювала з 13 по 27 червня 2018 року. Зустрічали волонтера в Куликівській школі відповідно до українських традицій – добрими словами, піснями і короваєм. Для індійського гостя підготували ознайомчу презентацію про Україну, Куликівщину та про школу, познайомили з  творчістю учнів школи, провели майстер-клас з виготовлення виробів із стрічок.

Від Куликівської селищної ради  індійського гостя в громаді вітав заступник селищного голови Володимир Повозник. Посадовець також привітав школу з перемогою у проекті.

До участі у літньому мовному таборі було залучено 117 дітей із п?яти шкіл громади: Куликівської, Ковчинської, Салтиково-Дівицької, Орлівської, Дрімайлівської.

Діти вчилися працювати в команді, спілкуватися в багатокультурному середовищі, критично мислити, бути толерантними.  В цьому їм допомагав індійський волонтер Нітін Шарма, який вчив дітей долати мовний бар?єр завдяки живому спілкуванню з носієм англійської мови. Навчання проходило у  формі ігор, майстер-класів. Спільно з волонтером учасники мовної школи вивчали і співали індійські та українські пісні, грали в індійські та українські  ігри,  готували проектні роботи, вивчали традиції обох народів.

Для індійського гостя підготували екскурсії по Куликівщині, побували разом у Чернігові і Батурині.