Представлення інтересів ОТГ на засіданні робочої групи в обласній раді

Куликівський селищний голова Наталія Халімон взяла участь у засіданні робочої групи з планування природоохоронних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області, яке 31 січня провів заступник голови обласної ради Арсен Дідур.

У засіданні взяли участь депутати обласної ради, в.о першого заступника голови облдержадміністрації Юлія Свириденко, в.о.директора Департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації Василь Новак, начальник Управління капітального будівництва обласної державної адміністрації Богдан Нечепа.

Серед пропозицій до Переліку видатків обласного фонду охорони навколишнього середовища на 2018 рік є два проекти Куликівської ОТГ – «Реконструкція очисних споруд в смт Куликівка» та «Поліпшення технічного стану та благоустрою водойми «Близниця» по вул. Лазарівка на території с. Дроздівка».

Детально розглянувши пропозиції Департаменту екології та природних ресурсів, члени робочої групи вирішили прийняти запропонований перелік за основу. Також прийнято рішення провести ще одне засідання за два тижні – після належного доопрацювання документу, а також врахування висловлених зауважень та пропозицій.