Назву Куликівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області змінено

Дата: 11.08.2021 15:05

Куликівський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області перейменовано на Чернігівський районний сектор №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області.

Відповідно до постанови Верховної ради України від 17.07.2020 р. № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів» та відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 14.07.2021 р. № 1636/к «Про затвердження структури та штату Державної установи «Центр пробації», на виконання наказу Державної установи «Центр пробації» від 04.08.2021 р. № 657/од-21 «Про реалізації наказу Міністерства юстиції України від 14.07.2021 року № 1636/к» назву Куликівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області змінено на Чернігівський районний сектор №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області.

Янко В.В.,

провідний інспектор