Взаємодія уповноваженого органу з питань пробації та територіального підрозділу ювенальної превенції в організації профілактичної роботи з неповнолітніми, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі

28.09.2022 року на базі СПД№1 ЧРУП ГУНП в Чернігівській області провідним інспектором Чернігівського районного сектору №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області Вітою Янко спільно з інспектором сектору ювенальної превенції відділу превенції Чернігівського районного управління поліції ГУНП в Чернігівській області Анатолієм Зєнтєрєковим було проведено спільну лекцію для неповнолітнього засудженого, звільненого від відбування покарання з випробуванням, та його мами.

У ході бесіди неповнолітнього Н. та його законного представника було ознайомлено з такими поняттями, як адміністративні та кримінальні правопорушення, а також проведено роз’яснювальну роботу щодо недопущення вчинення неповнолітнім правопорушень у майбутньому. Засудженому було повторно доведено порядок і умови відбування покарання, а матері неповнолітнього було наголошено на здійсненні посиленого контролю за поведінкою сина по місцю проживання, щоб не допустити скоєння нових протиправних дій.

30.09.2022 року, на виконання плану спільних заходів з організації профілактичної роботи з неповнолітніми, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, та звільненими від відбування покарання з випробуванням, було проведено робочу зустріч представника уповноваженого органу з питань пробації Віти Янко та інспектора сектору ювенальної превенції Анатолія Зєнтєрєкова, де було обговорено здійснення спільної індивідуально-профілактичної роботи з неповнолітнім засудженим Н., який перебуває на обліку уповноваженого органу з питань пробації та профілактичному обліку територіального підрозділу ювенальної превенції на ІV квартал 2022 року.