Оновлений Графік проведення публічного обговорення проєктів рішень Куликівської селищної ради про ліквідацію закладів освіти

Графік

проведення публічного громадського обговорення проєктів рішень Куликівської селищної ради «Про ліквідацію Салтиково-Дівицького ліцею Куликівської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області», «Про ліквідацію Ковчинського ліцею імені Л.П. Деполович Куликівської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області», «Про ліквідацію філії «Жуківська гімназія Куликівського ліцею Куликівської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області», «Про ліквідацію Орлівського ліцею Куликівської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області», «Про ліквідацію Дрімайлівської гімназії Куликівської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області»

Тема обговорення

Місце проведення, адреса

10.04.2023

11.04.2023

12.00

12.04.2023

Про ліквідацію Ковчинського ліцею імені Л.П.Деполович Куликівської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області

13.04.2023

14.04.2023

Про ліквідацію Салтиково-Дівицького ліцею Куликівської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області

09.00

Селищний голова                                                            Юлія ПОСТЕРНАК