Вийшла з друку книга "КОВЧИН. Історія села від найдавніших часів до 1917 року"

На початку грудня цього року вийшла з друку книга "КОВЧИН. Історія села від найдавніших часів до 1917 року". Авторами книги є члени Національної спілки краєзнавців України (Куликівське відділення Чернігівської обласної організації НСКУ) Сергій Спутай, Михайло Мороз та Наталія Халімон. Науковий редактор  - Олександр Коваленко.

Книга присвячена історії села Ковчина – одного з найдавніших населених пунктів Чернігово-Сіверської землі. Минуле села висвітлюється в контексті історії України з акцентом на подіях місцевого значення та діяльності осіб, пов’язаних з Ковчином. Подано детальний економічний, статистичний та історико-демографічний аналіз історії села XVIII ст., персональну інформацію про його мешканців. Видання містить фрагменти документів XVIII – XIX ст. з історії Ковчина.

Книга у твердій обкладинці, має 320 сторінок. Тираж – 250 примірників.

До книги додається карта околиць Ковчина (формат А3).