Загальні збори громадян-2018: Салтикова Дівиця

5 березня загальні збори громадян відбулися у Cалтиковій Дівиці.   Участь у зборах взяли голова Куликівської селищної ради Наталія Халімон, депутати селищної ради Анатолій Дідур, Микола Літушко, Віктор Зеленський, депутат районної ради Сергій Марчук та помічник депутата обласної ради Віктора Труша Наталія Коновалова.

14:41 06.03.2018

Перебування заступника міністра юстиції України Сергія Петухова в Куликівській ОТГ

2 березня Куликівську ОТГ відвідав заступник міністра юстиції України Сергій Петухов. Урядовець був у складі делегації представників Кембриджської спільноти. Випускники Кембриджського університету Сергій Петухов та Оксана Лемішко провели зустріч з лідерами учнівського самоврядування – районною радою старшокласників «Лідер» та директорами загальноосвітніх шкіл. Ініціатором та модератором зустрічі був депутат Куликівської селищної ради Анатолій Дідур.

14:36 06.03.2018

Загальні збори громадян 2018: Кладьківка

Загальні збори в Кладьківці відбулися 22 лютого в приміщенні сільської адміністрації. Традиційно про свою роботу в 2017 р. звітував виконуючий обов’язки старости Василь Бойко. У своєму виступі Василь Михайлович детально проаналізував доходи та видатки минулого року. Серед переліку зробленого варто згадати ремонти доріг, впорядкування кладовищ, заходи по благоустрою. Кладьківська сільська рада єдина в районі, котра виплачувала стипендію здібним учням школи. Серед першочергових планових заходів на 2018 р. було визначено необхідність грейдерування грунтових доріг, продовження освітлення решти вулиць села, ремонт сільського будинку культури, встановлення огорож безхозних домогосподарств по центральній вулиці.

13:02 26.02.2018

Загальні збори громадян – 2018: с. Орлівка

21 лютого в Орлівці відбулися загальні збори громадян. Мешканці села виявили неабияку активність і дружно зійшлися до приміщення сільської адміністрації, де проходили збори.

12:53 26.02.2018