Склад адміністративної комісії при виконавчому комітеті Куликівської селищної ради

Голова адміністративної комісії – Сосімович Тетяна Сергіївна, перший заступник Куликівського селищного голови.

Заступник голови адміністративної комісії – Клочок Олег Володимирович – член ради громадської організації "Куликівська районна спілка ветеранів антитерористичної операції"

Секретар адміністративної комісії – Корявець Любов Андріївна , головний спеціаліст юридичного відділу Куликівської селищної ради.

Члени адміністративної комісії:

Товстоліс

Олексій Іванович

-начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, транспорту та благоустрою Куликівської селищної ради

Замула Світлана Володимирівна

- начальник загального відділу Куликівської селищної ради

Лаврінчук Юрій Григорович

-директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Новик Катерина Дмитрівна

- депутат Куликівської селищної ради

Федоренко Юрій Михайлович

- депутат Куликівської селищної ради