Для переходу на спрощену систему оподаткування з І кварталу 2019 року – необхідно подати заяву не пізніше 14 грудня

• Переглядів: 497

Головне управління ДФС у Чернігівській області нагадує, що порядок обрання або переходу на спрощену систему оподаткування платниками єдиного податку І – ІІІ груп здійснюється відповідно до пп.298.1.1 – 298.1.4 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Підприємці із загальною системою оподаткування можуть сплачувати єдиний внесок щомісяця

• Переглядів: 538

Відповідно до вимог закону суб’єкти господарювання-фізичні особи, які обрали загальну систему оподаткування, зобов’язані сплачувати єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за підсумками кварталу. Однак, єдиний внесок можна сплачувати щомісяця, - повідомляють в управлінні податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Чернігівській області.

Роботодавці Чернігівщини почали масово реєструвати  найманих працівників – протягом жовтня оформлено більше 12 тисяч осіб

• Переглядів: 580

В управлінні податків і зборів з фізичних осіб повідомили, що у жовтні 2018 року офіційно працевлаштовано більше 12 тисяч найманих осіб. Якщо порівняти з попередніми періодами, то це у 1,5 рази перевищує показник серпня поточного року.

Гід державних послуг. Банер