Куликівський район, Чернігівська область

СБУ ІНФОРМУЄ

На Чернігівщині СБУ попередила розкрадання державної нафти

Дата створення: 15:15 11.05.2018

Співробітники Служби безпеки України у рамках комплексу заходів із захисту критичної інфраструктури у сфері паливно-енергетичного комплексу блокували на Чернігівщині  розкрадання нафти держпідприємства.

СБУ викрила чергову спробу вербування громадянина України іноземними спецслужбами

Дата створення: 08:31 04.05.2018

Співробітники Служби безпеки України викрили спробу вербування мешканця Чернігівщини спецслужбами Республіки Білорусь.

Ще одного аноніма затримали співробітники СБУ на Чернігівщині

Дата створення: 08:30 03.05.2018

Співробітники Служби безпеки України спільно з Національною поліцією викрили особу, причетну до здійснення завідомо неправдивих повідомлень з погрозами терористичного характеру.

На Чернігівщині СБУ блокувала реалізацію зброї та боєприпасів з району АТО

Дата створення: 09:31 27.04.2018

Співробітники Служби безпеки України блокували на Чернігівщині реалізацію озброєння, завезеного з району проведення антитерористичної операції.

Дата створення: 09:26 27.04.2018