Місцеві податки і збори на 2022 рік

Рішення № 582 "Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб на території Куликівської селищної територіальної громади

Рішення №276 «Про встановлення ставок єдиного податку на території Куликівської селищної територіальної громади Чернігівської області»

Рішення №277 «Про встановлення податку на майно на території Куликівської селищної територіальної громади Чернігівської області»

Рішення №278 «Про встановлення ставок туристичного збору на території Куликівської селищної територіальної громади Чернігівської області»

Рішення №279 «Про встановлення транспортного податку на території Куликівської селищної територіальної громади Чернігівської області»

Рішення №280 «Про встановлення ставок і пільг із сплати земельного податку на території Куликівської селищної територіальної громади Чернігівської області»