ПОДАТКИ І ЗБОРИ ЧИННІ. ДІЮТЬ БЕЗСТРОКОВО ДО ВНЕСЕННЯ ЗМІН!

Рішення №276 «Про встановлення ставок єдиного податку на території Куликівської селищної територіальної громади Чернігівської області»

Рішення №277 «Про встановлення податку на майно на території Куликівської селищної територіальної громади Чернігівської області»

Рішення №278 «Про встановлення ставок туристичного збору на території Куликівської селищної територіальної громади Чернігівської області»

Рішення №279 «Про встановлення транспортного податку на території Куликівської селищної територіальної громади Чернігівської області»