Куликівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

«Куликівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади – спеціаліста  загального відділу Куликівської селищної ради, вимоги до кандидатів:  базова вища освіта з освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра,  досконале володіння державною мовою, стаж роботи за в органах місцевого самоврядування не менше 5років, вміння роботи на комп’ютері, знання основних комп’ютерних програм.

16:31 14.03.2018

Про формування робочої групи по утворенню ЦНАП при Куликівській селищній раді

Куликівська ОТГ почала роботу щодо створення у громаді умов для отримання якісних та доступних адміністративних послуг. Для цього формується робоча група по утворенню Центру надання адміністративних послуг при Куликівській селищній раді. До роботи у цій групі, крім фахівців, запрошуються громадські активісти, які мають ідеї та пропозиції, що можуть бути використані для такої роботи.

09:15 28.02.2018

Повідомлення про наміри

ПП « Тепло-енергія Плюс››  інформує   про встановлення тарифу на виробництво та постачання теплової енергії , що виробляється на установках з   використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, що знаходиться за адресою :  Чернігівська область, смт. Куликівка вулиця Пирогова,16.

14:42 29.01.2018