семінар по пенсійній та медичній реформі

27.03.2018 В місті Чернігів по вул. Шевченка 105а о 17-00 год. відбудеться семінар по пенсійній та медичній реформі. Теми викладатиме директор “eurolife ” Хоботов М. Рекомендуєм відвідати і отримати інформацію. Виїзд з Куликівки о 16-00 год. за детальною інформацією звертатись за телефоном 0977793110.

12:53 23.03.2018

Порядки використання коштів, передбачених у державному бюджеті для реалізації Державних програм підтримки аграрного сектору на 2018 рік

З метою інформування аграріїв щодо Державних програм підтримки аграрного сектору на 2018 рік Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації надсилає Порядки використання коштів, передбачених у державному бюджеті для реалізації відповідних програм:

10:26 20.03.2018

Куликівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

«Куликівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади – спеціаліста  загального відділу Куликівської селищної ради, вимоги до кандидатів:  базова вища освіта з освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра,  досконале володіння державною мовою, стаж роботи за в органах місцевого самоврядування не менше 5років, вміння роботи на комп’ютері, знання основних комп’ютерних програм.

16:31 14.03.2018