ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

• Переглядів: 726

17 серпня 2018 року з 14 год. 00 хв. у приміщенні Куликівського відділу Чернігівської місцевої прокуратури буде здійснювати особистий прийом громадян заступник прокурора Чернігівської області Бутович Олександр Іванович.

Графік планових відключень електроенергії в населених пунктах району на серпень 2018 року

• Переглядів: 1173

Куликівська селищна рада інформує населення про графік  відключень електричної енергії в населених пунктах району,  у зв"язку із проведенням планових ремонтних робіт, на серпень 2018 року.

Графік планових відключень електроенергії в населених пунктах району  на липень 2018 року

Графік планових відключень електроенергії в населених пунктах району на липень 2018 року

• Переглядів: 815

На вимогу Куликівської селищної ради, у зв"язку із скаргами жителів громади, Куликівський РЕМ інформує населення про графік відключень електроенергії в населених пунктах району у липні 2018 року у зв"язку з проведенням планових ремонтних робіт. Інформування відбуватиметься щомісячно.